Nápady

BassHunter

Basshunter nebo-li Jonas Altberg se narodil v roce 1984 v Halmstadu, Švédsko a v současné době bydlí se svými rodiči a mladším bratrem 5 minut od nejhezčí švédské pláže "Tylösand". Produkovat muziku začal v roce 1999 s malou pomocí  počítačového programu "Fruityloops", díky kterému byl jeho zájem o muziku stále větší a větší. Po mnoha demo, které kolovaly internetem obdržel několik telefonátů z klubů, které ho chtěli povolat do pozice rezidentního DJ-e. V dubnu roku 2006 podepisuje první kontrakt s Warner Music a vydává singl Botten Anna ve Skandinávii, který se takřka přes noc stává obrovkým hitem v což si ani on sám pořádně nedoufal. Botten Ana se stal tanečním megahitem konce roku 2006 a začátku roku 2007 v celé Evropě. V polovině roku 2007 vydává Basshunter svůj druhý singl s názvem Dota, který opět během několika málo dní zakotvil na prvním místě skandinávských hitparád. Z normálního kluka, který vynikal v harní her na počítači se tak stáva umělec, který vystupuje téměř každý den po celém světě.
Příběh pokračuje.....Právě nyní Basshunter dokončil své debutové album "LOL", které je již jistě v každém obchodě blízko vás ...

Švédský zpěvák, DJ a producent Basshunter se na konci listopadu představí poprvé Českému publiku na jediném vystoupení v ČR a to přesně v sobotu 24.11.2007 v oblíbeném východočeském klubu ROXET - SKOŘENICE u Chocně. Basshunter má na svědomí taneční megahity "Botten Ana", či "Dota", které bodují na prvních místech světových tanečních i rádiových hitparádových žebříčků. V letošním roce vydal Basshunter úspěšné album "LoL" a zremixoval mnoho tanečních hitů - připomenme si Levaś Polka, nebo třeba či vánoční Jingle Bells. Jeho živé vystoupení je opravdovým zážitkem! Čeká nás energií nabité živé vystoupení včetně největších tanečních hitů dnešních dní "Botten Anna" a "Dota".

Kontakt

Pokuď by ste chtěli celé album (asi 30 písniček) napište na mail napady@poprask.net nebo na icq 469423492

 
(c) Nápady 2008