Nápady

GTA

Gangy

Grove Street Families

Grove street families

Lokace - Los Santos - Ganton
Auta - Savanna , Voodoo , Glendale
Zbraně - 9mm , Tec 9
Popis
- Hlavními vedoucími gangu jsou Sean ''Sweet'' Johnson , Carl ''CJ'' Johnson , Melvin ''Big Smoke'' Haris a Lance ''Ryder'' Wilson . Gang založili bratři Carl , Sean a Brian Johnsonovi s Big Smokem . Na CJův popud do gangu přizvali také Rydera . Gang vydělává krádežemi a bojuje proti drogám . Jejich hlavními nepřáteli jsou Ballas .

Ballas

Ballas

Lokace - Los Santos - Idlewood , Willovfield , Glen Park , Jefferson
Auta - Majestic , Tahoma
Zbraně - 9mm , Uzi
Popis
- Černošský gang vlastnící ze začátku hry nejvíce území ze všech Los Santosských gangů . Název pochází od baru kde se údajně v 80. letech scházeli zakladatelé Ballas . Hlavní přijmy plynou z prodeje kokainu . Vydělávají spoustu peněz za kterépodplácejí polici a kupují zbraně . Obchodují s ruskou mafií .

Los Santos Vagos

Los Santos Vagos

Lokace - Los Santos - Los Flores , Východní Los Santos , Las Colinas
Auta - Hermes , Tornado , Oceanic
Zbraně - 9 mm , Uzi
Popis
- Hispánský gang ovládající západ a severozápad Los Santos . Obchodují s drogami , jsou nebezpěční a agresivní . Narozdíl od Ballas se nepřátelí s policií . Nenávidí Varios Los Aztecas a San Fiero's Rifa .

Varios Los Aztecas

Varios Los Azetcas

Lokace - Los Santos - El Corona , Little Mexico
Auta - Hermes , Broadway , Glendale
Zbraně - 9mm , Uzi
Popis
- Další hispánský gang . Pocházejí z Mexika a nevlastní moc velké území . Stejně jako GSF jsou proti drogám . Vydělávají si obchodováním se zbraněmi . Vedou válku s LS Vagos a SF Rifa . Pomáháte jim ve hře . Jejich členem je také Cesar , přítel CJovy sestry Kendl .

San Fiero's Rifa

SF RifaLokace - San Fiero - Doherty , Garcia
Auta - Blade , Stalion
Zbraně - 9mm
Popis
- Další hispánský gang , tentokrát ze San Fiera . S Los Santosskými mexickými gangy je spojuje pouze vzájemná nenávist . Jsou poměrně klidní a nenásilní , zato jsou středem celého kokainového obchodu v San Fieru .

TriádyTriády

Lokace - San Fiero - China Town
Auta - Stratum , Sultan
Zbraně - 9mm , Micro SMG , AK-47
Popis - Čínský gang rozdělený na dvě části které se snaží opět spojit . Jedna část je vedena starým a moudrým Ran Fa Lim a druhá Wu Zi Mem , slepým gentlemanem . Triády jsou nejbohatší gang a vlastní například kasino Four Dragons na jihu Las Venturas . Poslední dobou se stupňují jeich boje s Da Nang Boys .

Da Nang Boys

Da Nang Boys

Lokace - San Fiero - Easter Basin , Esplande East , Centrum
Auta - Manana
Zbraně - 9mm , Uzi
Popis - Poměrně nenásilný vietnamský gang se nachází při březích San Fiera . Hlídají si zde lodní dopravu , kterou využívají k pašování lidí a podobným výdělečným činnostem . Nenávidí Triády a vedou s nimi válku . Několik území jim odebrali SF Rifa .

Žádné komentáře
 
(c) Nápady 2008