Nápady

Vtipy

Lékařské

Paní čeká dvojčata. První je chlapec, porodník jej plácne po zadečku a položí do postýlky. Nyní je na řadě děvčátko, uplynula hodina a stále nic, porodník se tedy rozhodne, že si skočí na kafe. Po chvilce se z matky vynoří ručička, prstíkem přivolá sestřičku a zevnitř se ozve tichý hlásek děvčátka:

"Ten pán, co plácá po zadečku, je už doopravdy pryč?"Komise se ptá ředitele psychiatrické léčebny: "Proč vaši pacienti běhají po chodbách s volanty z aut?“
Ředitel vytáhne z trezoru volant: "Hned to zjistíme. Nasedněte."U lékaře: "Pane doktore, večer nemůžu usnout. Musím pořád myslet na tisíc věcí." "Tak tedy vypijte před spaním sklenku kyselého mléka." "Pak budu klidně spát?" "To sice ne, ale budete myslet jen na jednu věc."


Podává doktor pacientovi ruku.
"Tak co Vám schází pane Novák?"
"Třicet korun pane doktore!"
Stěžoval si neurolog gynekologovi: "
U nás je to na nervy, a jak je to u vás?"Pane doktore, kolik mi ještě zbývá života?"
"Není to s vámi tak špatné... Ale být vámi, už bych nezačínal sledovat žádné
nové televizní seriály.""Ty jdeš od zubaře a jsi tak veselý? To nechápu, že ti ten vyhlášený trhač zubů
tak spravil náladu..."
"No jasně, on tam nebyl."
Panička je u zubaře. Pusa otevřená a zubař tam cosi pozorně vrtá. V tom jí zazvoní mobil.
Po pátém zvonění ho nahněvaný zubař popadne a řve:
Kdo jste?
Manžel.
Tak poslouchej manželi! Budu za chvilku hotový, ona to vyplivne a pak ti zavolá!! ...Povídá lékař pacientovi, který k němu přišel na kontrolu:
"Potřebujete bezpodmínečně klid, musíte prostě odpočívat. Navrhuji, abyste se vrátil do práce!“Při závěrečné zkoušce z chirurgie se profesor zeptal studenta: „Proč si chirurgové dávají při operaci na obličej roušku?“ „Aby je nikdo nepoznal v případě, že se operace nepodaří!“Pán u doktora povídá:Pane doktore já vůbec necítím nohy.
Doktor:Tak si čuchněte k mým.
Žádné komentáře
 
(c) Nápady 2008